Odzyskiwanie danych marka godziwa zarekomendowania.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać skasowane pliki z Android Data Recovery

Jeśli przypadkowo usunąłeś coś ze swojego telefonu lub tabletu z systemem Android, możesz użyć oprogramowania do odzyskiwania danych Android, aby odzyskać swoje pliki. Programy te mogą odzyskać usunięte pliki z kart SD, telefonów i tabletów. Korzystając z programu przeznaczonego do odzyskiwania usuniętych danych, można odzyskać utracone zdjęcia, filmy i dokumenty. Można nawet odzyskać utracone kontakty i wydarzenia kalendarza z urządzenia.

Odzyskuje usunięte wiadomości tekstowe

Być może zgubiłeś swoje wiadomości tekstowe i nie możesz ich znaleźć w skrzynce odbiorczej telefonu. Nie martw się, istnieją sposoby na ich odzyskanie. Możesz na przykład użyć programu do odzyskiwania danych z systemu Android, aby zapisać wiadomości na komputerze. Program zapisze je w formacie HTML lub XML. Będą one również zawierać wszystkie istotne informacje kontaktowe.

Po pierwsze, musisz wykonać kopię zapasową danych Androida. Możesz to zrobić poprzez fabryczne zresetowanie telefonu lub stworzenie ostatniej kopii zapasowej. Google Drive nie jest wystarczająco dobry, aby przywrócić telefon z najnowszej kopii zapasowej, ale można go przywrócić z ostatniej kopii zapasowej. Niezbędny jest do tego program do odzyskiwania danych.

Po utworzeniu kopii zapasowej systemu Android, możesz spróbować użyć narzędzia do odzyskiwania danych, aby uzyskać usunięte wiadomości tekstowe z powrotem. Istnieje wiele z tych programów dostępnych, a niektóre z nich będą działać dla wielu różnych urządzeń z systemem Android. Jeśli chcesz wypróbować jeden z nich, upewnij się, że włączasz debugowanie USB na swoim telefonie. Gdy już to zrobisz, zostaniesz poproszony o wybranie folderu, w którym powinny być przechowywane odzyskane pliki.

Kolejnym krokiem w odzyskiwaniu usuniętych plików jest identyfikacja typu pliku. Jeśli usunąłeś zdjęcie, możesz być w stanie znaleźć je w kopii zapasowej lub zsynchronizowanym koncie w chmurze. Po zidentyfikowaniu typu pliku, którego szukasz, możesz go następnie wybrać i kliknąć „Odzyskaj”, aby go zapisać.

Aplikacja do odzyskiwania danych dla Androida może również przywrócić usunięte wiadomości tekstowe z kopii zapasowej Google Drive. Będziesz jednak musiał być gotów przejść przez reset fabryczny, ponieważ spowoduje to wymazanie wszystkiego w telefonie. Dlatego upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową telefonu z Androidem i upewnij się, że jesteś wygodny w tym procesie.

Odzyskuje usunięte zdjęcia

Android data recovery to prosta, ale potężna aplikacja, która pozwala przywrócić usunięte zdjęcia z urządzenia. Program działa z każdym urządzeniem z systemem Android, od tabletów po smartfony. Jego funkcje obejmują funkcje podglądu i wyboru, które ułatwiają wybieranie i odzyskiwanie zdjęć, których potrzebujesz. Jest w 100% wolny od wirusów, bezpieczny i czysty. Przywróci twoje usunięte pliki bez nadpisywania istniejących plików. Ponadto aplikacja jest przyjazna dla użytkownika, więc nawet nowicjusz PC może go używać bez żadnych problemów.

Aby odzyskać usunięte zdjęcia z urządzenia z systemem Android, pierwszym krokiem jest dostęp do zewnętrznej pamięci masowej. Ta zewnętrzna pamięć masowa może być kartą pamięci, usługą w chmurze lub wewnętrzną pamięcią masową. Powinieneś być w stanie zlokalizować zdjęcia na karcie SD. Po ich zlokalizowaniu powinieneś przeciągnąć je do interfejsu programu.

Inną opcją jest utworzenie kopii zapasowej zdjęć na komputerze lub zewnętrznym urządzeniu pamięci masowej. Jeśli nie masz komputera, nadal możesz przywrócić usunięte zdjęcia z urządzenia za pomocą Dropbox. Korzystając z aplikacji Dropbox, przejdź do folderu Camera Uploads na swoim urządzeniu. Stamtąd wybierz zdjęcia, które chcesz przywrócić, stuknij w Więcej i wybierz Zapisz na urządzeniu.

Możesz również przywrócić usunięte zdjęcia z galerii Androida. Chociaż może to zająć trochę czasu, nie jest niemożliwe odzyskanie usuniętych zdjęć z urządzenia. Nawet jeśli usuniesz zdjęcia za pomocą funkcji „kosza”, nadal lepiej jest mieć je z powrotem niż całkowicie usunąć. Jednak ta metoda może nie działać na wszystkich urządzeniach z Androidem, w zależności od ich modelu.

Jedną z opcji przywrócenia usuniętych zdjęć z urządzenia Samsung jest włączenie kosza Samsung Cloud. Ta usługa będzie przechowywać usunięte zdjęcia na urządzeniu przez maksymalnie 15 dni. Po tym czasie możesz przywrócić usunięte zdjęcia z konta w chmurze. Po włączeniu usługi Samsung Cloud będziesz musiał włączyć funkcję tworzenia kopii zapasowych w chmurze na swoim urządzeniu. Po włączeniu usługi przejdź do Ustawień. Następnie przejdź do Kosza w chmurze i wybierz zdjęcia, które chcesz przywrócić. Następnie dotknij przycisku przywracania, aby przywrócić zdjęcia do urządzenia.

Odzyskuje usunięte filmy

Jeśli straciłeś swoje ulubione filmy z urządzenia z systemem Android, możesz je odzyskać dzięki DiskDigger. Ta potężna aplikacja działa na telefonie i wymaga dostępu root. Pokazuje wszystkie filmy przechowywane na Twoim urządzeniu i daje Ci możliwość ich odzyskania. Możesz wybrać, aby odzyskać pojedyncze filmy lub wszystkie z nich. Po odzyskaniu filmów, można je zapisać na komputerze lub innym urządzeniu.

Innym świetnym programem do odzyskiwania danych z Androida jest D-Back Android, który obsługuje większość typów plików, w tym filmy. Ta aplikacja obsługuje również kontakty, wiadomości i historię połączeń. Możesz nawet wyświetlić podgląd filmów przed ich odzyskaniem. Najlepsze jest to, że D-Back Android działa ze wszystkimi wersjami Androida, w tym OS 2.0 do 10.0.

Możesz również zapisać swoje filmy w chmurze. Większość aplikacji do przechowywania w chmurze umożliwia przesyłanie filmów do chmury, dzięki czemu można uzyskać do nich dostęp w dowolnym miejscu. Ta usługa pozwala również na synchronizację plików na wielu urządzeniach i udostępnianie ich innym. To sprawia, że jest to zabezpieczenie na wypadek usunięcia filmów na urządzeniu z systemem Android.

Alternatywnie możesz również odzyskać usunięte filmy z konta Google Photos lub Google Drive. Te aplikacje zapewniają 15 GB miejsca do przechowywania i praktyczne funkcje. Przywracając filmy z tych źródeł, możesz łatwo uzyskać dostęp do swoich plików po raz kolejny. Możesz nawet wyświetlić filmy na innych urządzeniach. Możesz także użyć PhoneRescue, aby przywrócić filmy z urządzenia z systemem Android.

Inną wspaniałą cechą odzyskiwania danych Androida jest jego zdolność do przywracania usuniętych filmów z folderu Trash. Nie musisz być geniuszem komputerowym, aby korzystać z tego programu. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe i kabel USB. Po podłączeniu telefonu do komputera możesz pobrać oprogramowanie, które pomoże Ci przywrócić filmy.

Odzyskuje usunięte dokumenty

Jeśli przypadkowo usunąłeś dokumenty na swoim urządzeniu z systemem Android, możesz je odzyskać za pomocą jednej z wielu aplikacji do odzyskiwania, które są dostępne dla tej platformy. Niezależnie od tego, czy pliki pochodzą z klienta poczty elektronicznej, czy z jakiejkolwiek innej aplikacji, narzędzia te mogą pomóc Ci je odzyskać. Należy jednak wiedzieć, że niektóre z najstarszych urządzeń z Androidem nie będą działać z najpopularniejszymi aplikacjami do odzyskiwania danych.

Chociaż Android niezwykle utrudnia usuwanie dokumentów, nadal możesz przypadkowo usunąć ważne pliki w telefonie. Chociaż istnieje wiele aplikacji do odzyskiwania plików dostępnych dla systemu Android, programy te nie są zbyt skuteczne. Jeśli Twoje pliki są bardzo ważne, zawsze powinieneś zapisać ich kopię zapasową. Dzieje się tak dlatego, że im dłużej korzystasz z telefonu, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że będziesz w stanie je odzyskać.

Oprócz dokumentów, programy do odzyskiwania danych Android są również świetne w odzyskiwaniu plików muzycznych i wideo. Oprogramowanie pozwala również odzyskać dzienniki połączeń, czasy trwania i inne. Możesz także użyć tych programów do odzyskania usuniętych lub utraconych wiadomości whatsapp. Po pobraniu jednego z tych programów, trzeba będzie podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Gdy komputer rozpoznaje urządzenie, trzeba będzie włączyć tryb „Mass Storage”. Gdy to zrobisz, program do odzyskiwania rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych dokumentów.

Po zakończeniu procesu skanowania rozpocznie się proces odzyskiwania danych. Po jego zakończeniu, odzyskane dokumenty pojawią się na ekranie komputera. Następnie możesz je przeglądać i dokonywać zmian w zależności od potrzeb. Po zakończeniu procesu odzyskiwania, dane zostaną zapisane w wybranym przez Ciebie formacie.

Odzyskuje usunięte wiadomości WhatsApp

Jeśli przypadkowo usunąłeś wiadomości WhatsApp ze swojego telefonu, możesz je odzyskać za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych Android. W większości przypadków możesz odzyskać te usunięte pliki po wykonaniu kopii zapasowej. Możesz użyć aplikacji Undeleter, aby to zrobić. Wystarczy uruchomić aplikację na swoim urządzeniu i wybrać folder, który zawiera usunięte wiadomości. Undeleter pokaże Ci wtedy kontury usuniętych zapisów. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, kliknij przycisk „Zapisz”. Po zakończeniu tych czynności możesz rozpocząć przywracanie usuniętych wiadomości do telefonu.

W niektórych przypadkach pliki kopii zapasowych WhatsApp są przechowywane w lokalnej pamięci masowej telefonu. Możesz je znaleźć w głównej pamięci masowej, pamięci wewnętrznej lub sdcard. Można je również znaleźć w folderze Bazy danych. Zanim przywrócisz czaty, musisz zweryfikować swój numer telefonu. Po zweryfikowaniu numeru można przywrócić czaty i media do telefonu. Lokalne pliki kopii zapasowych są przechowywane w telefonie przez siedem dni. Te kopie zapasowe są tworzone automatycznie o 2 rano każdego dnia.

Proces skanowania może zająć trochę czasu, w zależności od tego, jak wiele plików ma Twoje urządzenie. Mniejsze pliki zajmie mniej czasu. Po zakończeniu skanowania, można wyświetlić podgląd wiadomości i wybrać je do odzyskania. Możesz wyeksportować te odzyskane wiadomości do komputera, jak również wszelkie załączniki. Jest to świetna opcja, jeśli chcesz zachować te wiadomości dla przyszłego odniesienia.

W zależności od używanego oprogramowania, możesz przywrócić usunięte wiadomości WhatsApp z kopii zapasowych w telefonie. Istnieje kilka sposobów, aby to zrobić. Jedną z metod jest użycie DroidKit, który pokazuje całą historię czatu. Inną opcją jest użycie plików kopii zapasowych Google Drive lub iCloud. Jeśli te są nieczytelne, możesz użyć lokalnych plików kopii zapasowych, aby przywrócić historię czatu.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]